Mając zaplecze specjalistów ze STER, Przedszkole Harmonia  realizuje zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju, dzięki środkom gminy Kraków, dla osób posiadających uprawniające je do tego orzeczenie.

W ramach WWR proponujemy neuro/logopedię, terapię integracji sensorycznej, terapię psychologiczną, terapię grupową z treningiem umiejętności społecznych, psychoterapię rodzin, terapię pedagogiczną. Realizacja WWR ze sordków Gimy Kraków umożliwia skorzystanie z  4 spotkań terapeutycznych,  (cotygodniowych ) w miesiącu.

Aby dokonać zapisu na zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju w Przedszkolu Harmonia należy skontaktować się z nami  wysyłając zgłoszenie z wiekiem dziecka, rozpoznaniem, opisem dokumentów jakimi państwo dysponujecie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Koordynator WWR odpisze w sprawie ustalenia dalszych etapów  terapii.  

Ważne!  WWR w Harmonii prowadzą wyspecjalizowani terapeuci STER. Terapeuci kwalifikując decydują sie  wziąć odpowiedzialność tylko za  całościową terapię jeśli jest taka wskazana lub zalecana. 

Uprzedzamy państwa że terapia raz w miesiącu ( np psycholog) nie jest terapią ( nigdzie), nie daje efektów i mozliwości generalizacyjnych. Dlatego jeśli dziecko ma wskazania do terapii psychologicznej, logopedycznej, sensorycznej, kazda musi byc prowadzona systematycznie raz w tygodniu żeby umysł organizował się całościowo i te terapie miały szansę wspólpracować. Środki WWR pokrywają  możliwośc opłacenia 4 specjalistyczne  spotkania z wymienionych ( 1 rodzaj terapii systematycznie raz w tygodniu). 

Dobra terapia, to terapia prowadzona w jednym zespole, skupionym na dziecku, otaczającym dziecko rodziną, superwizowana. Nie decydujemy się brać/dzielić  odpowiedzialności za terapię które prowadzą osoby spoza zespołu. Prosimy wziąc to pod uwagę zgłaszając się. 

Aktualnie (pazdziernik 2021) nie mamy miejsc  na terapie w ramach WWR. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem