ZAPISY DO PRZEDSZKOLA

Okres  rezerwacji miejsc  przedszkolnych trwa cały rok, dzieci dołączają powoli, w środku roku-raz na miesiąc jeśli grupa jest gotowa i zintegrowana na bieżąco  a dochodzące dziecko jest w stanie nadążyć, w zależności także od potrzeb grupy.

Aktualnie wszystkie miejsca mamy zajęte na bieżący i przyszły rok.

W marcu 2024 otwarta będzie rekrutacja na rok 2024/2025. Będziemy mieli 3 miejsca do udostępnienia przez 5 dzieci idących do szkoły.

Zainteresowanych Państwa prosimy o kontakt mailowy w celu umówienia sie na spotkania.

Zachęcamy także do korzystania z formularza na głównej stronie

Rekrutacja do przedszkola odbywa się w trzech etapach umożliwiających poznanie placówki, rodziny, rozmowę o dziecku, dopasowanie grupy dla dziecka, podjęcie decyzji  o tym czy i jak rozpocząć pracę i w której grupie:

1. Spotkanie z rodzicami ( obojgiem)- omówienie idei i programu przedszkola, wyposażenia, omówienie zasad współpracy, obejrzenie video relacji, dialog nt rozumienia rozwoju w przedszkolu, w grupie na relacji.
2. Spotkanie z dzieckiem i rodzicami, rozmowa o dziecku, działalności w grupie, rozumieniu wspólpracy rodziców i nauczycieli,  uwspólnianie.
3. Po obopólnej decyzji współpracy dopełnienie procesu rekrutacyjnego wypełnienie dokumentacji, podpisanie umowy.

CZESNE:

Czesne przedszkola  w grupie 10 osobowej zależne jest od ilości zdeklarowanych w umowie godzin zaangażowanego uczestnictwa, łącznie z codzienną nauką języków, lingwistycznej nauki  przechodzenia między nimi, zajęciami dodatkowymi, całościowym wyposażeniem naukowo- edukacyjnym i terapeutycznym,  oraz specjalistami  rozwojowymi  ( nauczycielami, którzy są psychologami, psychoterapeutami) na sali dla wszystkich dzieci,  prowadzeniem edukacyjnym  MASTER, pracą z rodziną

: od 2024 r wyniesie;

- 1350 zł /6h  (8-14 )   1580 zł/8h  (8-16)

Opłata rekrutacyjna/wpisowe: 1000zł.

Wyżywienie: 18 zł /dzień. Przedszkole bierze na siebie opłaty za II śniadanie ( świeże owoce po zgłoszeniu dzieci)

Aktualnie pracujemy z cateringiem Royal Catering  Umowa z nim ustala ceny posiłków. Rodzice rozliczają się bezpośrednio z cateringiem.