ZAPISY DO PRZEDSZKOLA

Okres  rezerwacji miejsc  przedszkolnych trwa cały rok, dzieci dołączają powoli, raz na miesiąc jeśli grupa jest gotowa i zintegrowana na bieżąco.

Po rozmowach, spotkaniach rekrutacyjnych możemy podjąć decyzję o przyjęciu jeszcze jednego dziecka w roku 2022/2023.

W roku 2023/2024 nie będzie dostępnych miejsc przedszkolnych. Wszystkie są zajęte.

W pazdzierniku 2023 r otwarta będzie  rekrutacja na rok 2024/2025. Będziemy mieli 3 miejsca do udostępnienia przez 4 dzieci idących do szkoły.

Zainteresowanych Państwa prosimy o kontakt mailowy w celu umówienia sie na spotkanie.
Zachęcamy także do korzystania z formularza na głównej stronie

Rekrutacja do przedszkola odbywa się w trzech etapach umożliwiających poznanie placówki, rodziny, rozmowę o dziecku, dopasowanie grupy dla dziecka, podjęcie decyzji  o tym czy i jak rozpocząć pracę i w której grupie:

1. Spotkanie z rodzicami ( obojgiem)- omówienie idei i programu przedszkola, wyposażenia, omówienie zasad współpracy, obejrzenie video relacji, dialog nt rozumienia rozwoju w przedszkolu, w grupie na relacji.
2. Spotkanie z dzieckiem i rodzicami, rozmowa o dziecku, działalności w grupie, rozumieniu wspólpracy rodziców i nauczycieli,  uwspólnianie.
3. Po obopólnej decyzji współpracy dopełnienie procesu rekrutacyjnego wypełnienie dokumentacji, podpisanie umowy.

CZESNE:

Czesne przedszkola  w grupie 10 osobowej zalezne jest od ilości zdeklarowanych w umowie godzin zaangażowanego uczestnictwa, łącznie z nauką języków i przechodzenia między nimi:

- 980 zł /6h  (8-14 )   1180- zł/8h    (8-16)

Opłata rekrutacyjna/wpisowe: 900zł.

Wyżywienie: 15,5 zł /dzień. Przedszkole bierze na siebie opłaty za II śniadanie ( świeże owoce po zgłoszeniu dzieci)

Aktualnie pracujemy z cateringiem Gastropol. Umowa z nim ustala ceny posiłków.