ZAPISY DO PRZEDSZKOLA

Okres  rezerwacji miejsc  przedszkolnych trwa cały rok, dzieci dołączają powoli, raz na miesiąc jeśli grupa jest gotowa i zintegrowana na bieżąco.

Obecnie dysponujemy możliwością dołączenia 1 osoby w okresie listopad-grudzień 2021.

Otwarta jest rekrutacja na rok 2022/2023 ( na następny rok szkolny zostały już 3 miejsca)

Zainteresowanych Państwa prosimy o kontakt mailowy  w celu umówienia sie na spotkanie.
Zachęcamy także do korzystania z formularza na głównej stronie

Rekrutacja do przedszkola odbywa się w trzech etapach umożliwiających poznanie placówki, rodziny, rozmowę o dziecku, dopasowanie grupy dla dziecka, podjęcie decyzji  o tym czy i jak rozpocząć pracę i w której grupie:

1. Spotkanie z rodzicami ( obojgiem)- omówienie idei i programu przedszkola, wyposażenia, omówienie zasad współpracy, obejrzenie video relacji, dialog nt rozumienia rozwoju w przedszkolu, w grupie na relacji.
2. Spotkanie z dzieckiem i rodzicami, rozmowa o dziecku, działalności w grupie, rozumieniu wspólpracy rodziców i nauczycieli,  uwspólnianie.
3. Po obopólnej decyzji współpracy dopełnienie procesu rekrutacyjnego wypełnienie dokumentacji, podpisanie umowy.

CZESNE:

Czesne przedszkola zalezne jest od ilości zdeklarowanych w umowie godzin zaangażowanego uczestnictwa:

- 780zł /6h         950- zł/8h

Wyżywienie: 12 zł /dzień. Przedszkole bierze na siebie opłaty za II śniadanie ( świeże owoce po zgłoszeniu dzieci)

Aktualnie pracujemy z cateringiem Gastropol.