ZAPISY DO PRZEDSZKOLA

Okres  rezerwacji miejsc  przedszkolnych trwa cały rok, dzieci dołączają powoli, raz na miesiąc jeśli grupa jest gotowa i zintegrowana na bieżąco.

Obecnie nie dysponujemy możliwością dołączenia żadnej  osoby w  roku 20221/2022

Otwarta jest rekrutacja na rok 2022/2023 ( na następny rok szkolny udostępniamy w rekrutacji  3 miejsca dzieci idących do szkoły)

Zainteresowanych Państwa prosimy o kontakt mailowy  w celu umówienia sie na spotkanie.
Zachęcamy także do korzystania z formularza na głównej stronie

Rekrutacja do przedszkola odbywa się w trzech etapach umożliwiających poznanie placówki, rodziny, rozmowę o dziecku, dopasowanie grupy dla dziecka, podjęcie decyzji  o tym czy i jak rozpocząć pracę i w której grupie:

1. Spotkanie z rodzicami ( obojgiem)- omówienie idei i programu przedszkola, wyposażenia, omówienie zasad współpracy, obejrzenie video relacji, dialog nt rozumienia rozwoju w przedszkolu, w grupie na relacji.
2. Spotkanie z dzieckiem i rodzicami, rozmowa o dziecku, działalności w grupie, rozumieniu wspólpracy rodziców i nauczycieli,  uwspólnianie.
3. Po obopólnej decyzji współpracy dopełnienie procesu rekrutacyjnego wypełnienie dokumentacji, podpisanie umowy.

CZESNE:

Czesne przedszkola  w grupie 10 osobowej zalezne jest od ilości zdeklarowanych w umowie godzin zaangażowanego uczestnictwa, łącznie z nauką języków i przechodzenia między nimi:

- 980 zł /6h  (8-14 )   1180- zł/8h    (8-16)

Opłata rekrutacyjna/wpisowe: 900zł.

Wyżywienie: 12 zł /dzień. Przedszkole bierze na siebie opłaty za II śniadanie ( świeże owoce po zgłoszeniu dzieci)

Aktualnie pracujemy z cateringiem Gastropol.