Mając zaplecze specjalistów, Przedszkole Harmonia będzie od 2020 r. realizować zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju, dzięki środkom gminy Kraków, dla osób posiadających uprawniające je do tego orzeczenie.

W ramach WWR proponujemy neuro/logopedię, terapię integracji sensorycznej, terapię psychologiczną, terapię grupową z treningiem umiejętności społecznych, psychoterapię rodzin, terapię pedagogiczną.

Aby dokonać zapisu na zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju w Przedszkolu Harmonia należy skontaktować się z nami od 15  listopada 2019 r. wysyłając zgłoszenie z wiekiem dziecka, rozpoznaniem, opisem dokumentów jakimi państwo dysponujecie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Koordynator oddzwoni do państwa i ustali termin kwalifikacji z zespołem terapeutycznym.