Mając zaplecze specjalistów Przedszkole Harmonia realizuje zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju.

W ramach WWR proponujemy neuro/logopedię, terapię integracji sensorycznej, terapię psychologiczną, terapię grupową z treningiem umiejętności społecznych, psychoterapię rodzin, terapię pedagogiczną.

Aby dokonać zapisu na zajęcia w ramach wczesnego wspomagania w Przedszkolu Harmonia należy skontaktować się z nami wysyłając zgłoszenie z wiekiem dziecka, rozpoznaniem, opisem dokumentów jakimi państwo dysponujecie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Koordynator WWR oddzwoni do państwa i ustali termin kwalifikacji.