ZAPISY DO PRZEDSZKOLA

Aktualnie trwa okres  rezerwacji miejsc  przedszkolnych.
Zainteresowanych Państwa prosimy o kontakt mailowy  w celu umówienia sie na spotkanie.
Zachęcamy także do korzystania z formularza na głównej stronie

Rekrutacja do przedszkola odbywa się w trzech etapach:
1. Spotkanie z rodzicami, omówienie zasad współpracy, idei i programu przedszkola.
2. Spotkanie z dzieckiem i rodzicami.
3. Po obopólnej decyzji współpracy dopełnienie procesu rekrutacyjnego wypełnienie dokumentacji, podpisanie umowy.

CZESNE:

Czesne przedszkola zalezne jest od ilości zdeklarowanych w umowie godzin zaangażowanego uczestnictwa:

- 630zł /6h         -830 zł/8h        -950zł/ 10h ( Ze względu na priorytety rozwojowe nie zalecamy takiej ilości czasu spędzonego poza rodziną)

Wyżywienie: 12,5 zł /dzień. Przedszkole bierze na siebie opłaty za II śniadanie.

Opłaty wyzywienia odbywają się  bezpośrednio między rodzicami a cateringiem bez udziału przedszkola.

twoje zdrowkoPrzedszkole Harmonia współpracuje z cateringiem

" TWOJE ZDRÓWKO"